|
Karsinta pääsystä SM-sarjan pudotuspelikarsintoihin |
|
SSBL Eliittijatkosarja 2018-19 |
|
SSBL Kilpasarja 2018-19 |
|
SM-esikarsinta 2018-19 |
|
Tribal Cup 2018 |
|
Varjoliiga B 2018-19 |
|
Harjoitusottelu |
26.07.2016 15.00 | C1-pojat - PSS B-tytöt | 7 - 1 | Raportti |
09.08.2016 18.00 | Loviisan Tor C1 - C1-pojat | 6 - 1 | Raportti |
12.08.2016 18.00 | Tikkurilan Tiikerit II - C1-pojat | 2 - 4 | Raportti |
15.08.2016 18.00 | SB Heinola - C1-pojat | 3 - 6 | Raportti |
23.09.2016 19.30 | C1-pojat - PHSB P02 | 5 - 5 | Raportti |
27.10.2016 17.30 | C1-pojat - PSS B-tytöt | 5 - 1 | Raportti |
|
Ystävyys-/juhlaottelut |
10.09.2016 12.00 | Loviisan Tor C1 - C1-pojat | 7 - 2 | Raportti |
|
Helsinki Floorball Cup 2017 |
06.01.2017 14.25 | C1-pojat - Salibandy Club Urbans | 4 - 3 | Raportti |
06.01.2017 17.00 | C1-pojat - Oilers NG02 | 5 - 2 | Raportti |
07.01.2017 16.50 | Panthers - C1-pojat | 3 - 3 | Raportti |
07.01.2017 19.40 | C1-pojat - Josba | 0 - 3 | Raportti |
08.01.2017 10.05 | Josba - C1-pojat | 1 - 3 | Raportti |
08.01.2017 12.45 | Oilers NG - C1-pojat | 7 - 0 | Raportti |
|
Karsinnat pääsystä SM-sarjan Play-Off Karsintoihin |
12.03.2017 15.30 | C1-pojat - Oilers White | 9 - 5 | Raportti |
12.03.2017 19.15 | C1-pojat - Erä | 2 - 3 | Raportti |
|
Loviisan Miniturnaus 23.4.2017 |
23.04.2017 9.40 | Loviisan Tor C - C1-pojat | 4 - 1 | Raportti |
23.04.2017 11.40 | C1-pojat - Sudet | 9 - 3 | Raportti |
23.04.2017 14.30 | PHSB - C1-pojat | 5 - 6 | Raportti |
23.04.2017 16.10 | Loviisan Tor C - C1-pojat | 8 - 2 | Raportti |
|
SM-karsinta 2016-17 |
20.08.2016 15.45 | C1-pojat - Karhut Magic | 9 - 3 | Raportti |
20.08.2016 19.30 | OLS - C1-pojat | 11 - 2 | Raportti |
21.08.2016 11.15 | Classic - C1-pojat | 6 - 5 | Raportti |
21.08.2016 13.45 | C1-pojat - O2-JKL Musta | 3 - 5 | Raportti |
|
SSBL/Eliittijatkosarja 2016-17 |
19.11.2016 11.00 | C1-pojat - Erä | 4 - 8 | Raportti |
19.11.2016 13.00 | Panthers - C1-pojat | 7 - 4 | Raportti |
18.12.2016 9.00 | Oilers Sininen - C1-pojat | 3 - 6 | Raportti |
18.12.2016 14.00 | C1-pojat - SB Vantaa Black | 6 - 2 | Raportti |
22.01.2017 10.00 | Indians - C1-pojat | 6 - 2 | Raportti |
22.01.2017 12.00 | Erä - C1-pojat | 5 - 6 | Raportti |
29.01.2017 16.00 | C1-pojat - Panthers | 9 - 6 | Raportti |
29.01.2017 19.00 | C1-pojat - Oilers Sininen | 15 - 8 | Raportti |
11.02.2017 11.00 | SB Vantaa Black - C1-pojat | 3 - 7 | Raportti |
11.02.2017 14.00 | C1-pojat - Indians | 3 - 9 | Raportti |
05.03.2017 12.00 | Panthers - C1-pojat | 1 - 7 | Raportti |
05.03.2017 14.00 | C1-pojat - Erä | 6 - 2 | Raportti |
05.03.2017 16.00 | Oilers Sininen - C1-pojat | 4 - 7 | Raportti |
11.03.2017 10.00 | C1-pojat - SB Vantaa Black | 8 - 6 | Raportti |
11.03.2017 15.00 | Indians - C1-pojat | 3 - 6 | Raportti |
|
SSBL/Kilpasarja 2016-17 |
02.10.2016 14.00 | Erä - C1-pojat | 3 - 5 | Raportti |
02.10.2016 16.00 | C1-pojat - Panthers | 9 - 4 | Raportti |
09.10.2016 10.00 | C1-pojat - Oilers Sininen | 2 - 2 | Raportti |
09.10.2016 12.00 | Indians - C1-pojat | 9 - 1 | Raportti |
22.10.2016 13.00 | C1-pojat - Oilers White | 3 - 3 | Raportti |
22.10.2016 15.00 | Erä Blue - C1-pojat | 4 - 4 | Raportti |
30.10.2016 11.00 | Rangers - C1-pojat | 1 - 6 | Raportti |
30.10.2016 15.00 | C1-pojat - SB Vantaa Black | 8 - 2 | Raportti |
|
Tallink Floorball Tournament 2017 |
12.05.2017 10.45 | C1-pojat - SBS Masku | 5 - 1 | Raportti |
12.05.2017 12.15 | C1-pojat - Koovee C2 Punaiset | 6 - 4 | Raportti |
13.05.2017 11.30 | C1-pojat - Tikkurilan Tiikerit Kilpa -02 | 4 - 2 | Raportti |
13.05.2017 13.00 | Sparta team Automaail 2002 - C1-pojat | 6 - 4 | Raportti |
13.05.2017 17.30 | C1-pojat - FS Masters/Ulbroka | 7 - 1 | Raportti |
13.05.2017 19.00 | FS Masters/BT1 - C1-pojat | 6 - 2 | Raportti |